Gaziantep YÖK DİL Kursu

Ön Başvuru Formu

YÖK Dil kursu eğitimi süresince öğrencilerin İngilizce altyapısını geliştirmeyi, öğrencileri sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanıştırmayı, sınav süresini en iyi şekilde değerlendirebilmek adına YÖK Dil soruları ve çözümleri hakkında kısa yollar ve stratejiler öğretmeyi ve %100 başarı garantisi hedeflemekteyiz. Öğrencilerimiz, YÖK Dil kursu programımız dahilinde kurumumuzda yapılan özgün denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki artışı gözlemleme şansı bulur.

yök dil kursu

YÖK Dil Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

YÖK Dil Sınavı Hakkında

YÖK-DİL Sınavına Kimler Başvuru Yapabilir?

Sınava; yükseköğretim kurumlarımızda lisansüstü eğitim ve doçentlik sınavına başvurmak isteyen adaylar ile üniversitelerce akademik yükseltmelerde kendilerinden akademik dil yeterliliği puanı istenen adaylar katılabilir.

YÖK-DİL Sınavına Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Sınav başvuruları elektronik ortamda YÖK Dil internet adresi üzerinden, sınav takviminde belirtilen başvuru süresi içinde yapılmaktadır.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet