Herr Savaş
Deutschlehrer

Frau Dilan

Deutschlehrerin
Mr. Muhammed
English Teacher

ONLINE EĞİTİME DAHİL GRUPLAR

İngilizce Çocuk, Almanca ve Almanca Aile Birleşimi eğitimleri, belirlenen gün ve saatlerinde, bu sayfa üzerinden yapılacak yönlendirmelerle eğitimlerine Online olarak devam edecektir.

İngilizce, Arapça ve Rusça yetişkin grupları eğitimleri ve Özel derslerimiz, sürecin uzaması halinde programa dahil edileceklerdir.

onlIne eğitim HAKKINDA MERAK EDİLENLER

COVID-19 salgınından dolayı derslerimize ara vermek zorunda kaldık. Dil eğitimi sürekliliği gerektirdiği için ve sürecin ne zaman son bulacağını öngöremediğimiz için eğitimlerimizi online platformlarda vermeye karar verdik. Çalışma şeklimizin normale dönmesi durumunda eğitimlerimiz standart şekliyle verilmeye devam edecektir.

Eğitimlerimiz sadece bizim kursiyerlerimize yöneliktir. Eğitim için kaydınızı aldıktan sonra sizinle paylaşacağımız şifre ile online eğitimlerimize katılabilirsiniz. Salgın tehlikesinin sona ermesinden sonra aynı eğitimi ekstra ücret ödemeden kursumuzda baştan alabilir veya kaldığınız yerden eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Sürecin bu aşamasında İngilizce ve Almanca dillerinde online eğitimlerimiz mevcut. Ayrıca Aile Birleşimi sertifika sınavlarına yönelik de online eğitimlerimiz devam ediyor.

Bir noktaya kadar haklısınız. Ancak bu süreçte zamanınızı  boşuna geçirmemek adına bu eğitimlerin çok faydalı olacağınına eminiz. Kaldı ki dil eğitimi için eğitimin yoğunluğu çok önemli bir etken. Ayrıca süreç sonrasında seviyeniz istediğiniz düzeyde değilse aynı eğitimi sınıf ortamında ücretsiz tekrar edebileceksiniz. Normal şartlarda atabileceğimiz adım 5 iken, 3 adım attık diye hayıflanmak bizlere bir şey kazandırmayacak. En azından 3 adım atabilelim 🙂

Derslerimizin gün ve saatleri standart programınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Ayrıca bu sayfada eğitimlere dair güncel bir takvim hazırlayacağız. İngilizce ve Almanca eğitimleri için ders gün ve saatlerini her grup özelinde buradan takip edebilirsiniz.

ONLINE DİL EĞİTİMİ

ONLINE EĞİTİM

  • Aynı Eğitimi Daha Sonra Kursumuzda Ücretsiz Al
  • Canlı Yayınlanan Eğitimde Takıldığın Noktaları Anında Sor
  • Eğitimi Daha Sonra Tekrar İzle
  • Ödevlerini Sistem Üzerinden Takip Et

Eğitimlerle ilgili yukarıda cevabını bulamadığınız bir soru varsa lütfen iletişime geçin.

Eğitimler Hakkındaki Diğer Soruların İçin

blank
Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet