Gaziantep Türkçe Kursu

Ön Başvuru Formu

Genel Türkçe Kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Standart eğitimin yanı sıra, hızlandırılmış modül seçenekleriyle de hizmet vermekteyiz.

1.Seviye Türkçe Kursu – Başlangıç (A1-A2): 

Türkçe ilk kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. 

2.Seviye Türkçe Kursu – Orta (B1-B2): 

Orta seviye Türkçe eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde Türkçeyi konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir. 

3.Seviye Türkçe Kursu – İleri (C1-C2)

İleri düzey Türkçe eğitimi sonunda artık Türkçe’ye tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Türkçe metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Türkçe dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

Türkçe Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet