Gaziantep Rusça Kursu

Ön Başvuru Formu

 

1.Seviye Rusça Kursu – Başlangıç (A1- A2):

Rusça ilk kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir.

 2.Seviye Rusça Kursu –Orta (B1-B2):

Orta seviye Rusça eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde Rusçayı konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

 3.Seviye Rusça Kursu – İleri (C1-C2)

İleri düzey Rusça eğitimi sonunda artık Rusçaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Rusça metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Rusça dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

gaziantep'in en iyi rusça kursu

Rusça Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet