Özel Dersler


Öğrenci Girişi

Formu Doldur, Seni Arayalım!


İletişime Geç

almanca kursu,ingilizce kursu

Özel Ders Alan Öğrencilerimize, Hediye Grup Dersleri!

İngilizce, Almanca ve Arapça eğitimlerimiz için grup dersinin yanında özel ders şansınız da var. Bu dillerden birebir eğitim alan öğrencilerimize grup derslerini hediye ediyoruz. Eğitimini verdiğimiz diğer diller olan Rusça, Fransızca, Çince, Farsça ve Yabancılar için Türkçe eğitimlerimiz birebir ders şeklinde kurumumuzda veya öğrencinin belirlediği ve kurumca uygun görülen bir yerde verilebilir. Ayrıca şirketlerin çalışanlarına yönelik bir program istemesi durumda şirket içerisinde uygulanacak şekilde bir program hazırlanabilir.

Yabancı dil eğitimi için 3 olgu bizim için çok önemli.

Öncelikle eğitmenin ana dil kullanıcısı olması en  çok üzerinde durduğumuz unsur. Bunun yanında eğitimi alacak öğrenci sayısı, eğiticiyle derste olan etkileşim süresi düşünüldüğünde bir diğer önemli faktör. Son olarak kaliteli eğitim materyalleriyle eğitimin desteklenmesi verimliliği önemli ölçüde arttırır. GaziDil olarak biz; bu üç unsuru, sürekli göz önünde bulunduruyoruz.


İletişime Geç

Şirketlere Adresinde Eğitim

Kurumların talepleri doğrultusunda; uygun şartların oluşturulduğu yerlerde eğitim veriyoruz. Çalışanlarınızın zamanının değerli, bunu biliyoruz.


İletişime Geç

ingilizce özel ders, almanca özel ders
hızlı ingilizce kursu

Esnek Ders Saatleri

Kurs saatlerine uymak zorunda değilsiniz. Siz bize uygun olduğunuz saatleri söyleyin, size özel bir program hazırlayalım.


İletişime Geç

almanca özel ders ingilizice özel ders

Her Seviye Dili, Türkçe Bilen Ana Dil Kullanıcısı Eğitmenlerle Öğren!

İngilizce, Almanca ve Arapça Dillerinden Özel Ders Alan Öğrencilerimize; Aynı Seviyedeki Grup Derslerimiz Hediye!
yabancı dil kursu
“Yabancı Kalmayın”