Online Almanca Kursu

Öğrenci Girişi

Almanca A1 düzeyinden B2 düzeyine kadar eğitimlerimiz Online Canlı yayınlarla devam ediyor. Derslerimiz öğrencinin ve eğitimcinin etkileşim halinde olduğu bir altyapıyla verilir. Derslerde soru sorabilir, isterseniz görüntülü olarak da yayınlara bağlanabilirsiniz. Eğitimlerin standart sınıf ortamından hiç bir farkı yoktur. Bütün düzeylerdeki eğitimlerimiz garantilidir. Öğrenci %90 devam koşulunu sağlaması durumunda aynı eğitimi ücretsiz alır.

SIK SORULAN SORULAR

Niçin online eğitimi tercih etmeliyim?

Online eğitimlerimizin normal sınıf derslerinden hiç bir farkı yoktur. Kursiyer istediği her yerden eğitimlere katılabilir, sınıf ortamında olduğu gibi sorularını sorabilir. Ayrıca standart sınıf eğitimlerinde eğitim kaçırıldığında telafi etme şansı yoktur. Ancak online eğitimlerimiz kayıt altında olduğundan öğrenci dilediği zaman eğitimleri tekrar izleyebilir. Eğitimi dilediğiniz yerden alabileceğiniz için eğitim yerlerine giderek yollarda zaman harcamanıza gerek yok.

Deneme dersine katılabilir miyim?

Öğrencilerimiz için sürekli deneme dersleri yapıyoruz. Hiç bir öğrenciyi eğitimimizle mağdur etmek istemiyoruz. Bu yüzden öğrencilerimize deneme dersi şansı sunuyoruz. 

Sertifika sınavlarını kazanamazsam ne olacak?

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Ayrıca yaptığımız deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı ön görebiliyoruz. 

Eğitimler kaç saat sürüyor?

Eğitimler her seviye için 85 saat online canlı yayın şeklinde devam eder. Her öğrencinin 5 saat birebir ders alma hakkı vardır. Her seviye için standart eğitimimiz 90 saattir. Eğitim sonunda öğrenci ücretini ödediği seviyeye gelemezse, aynı eğitim ücretsiz verilir.

Eğitimleri kim veriyor?

Eğitimler +15 yıl tecrübeli öğretmenler tarafından verilir. 

Gruplar kaç öğrenciden oluşuyor?

Gruplarımız maksimum 10 öğrenciden oluşur.

Hiç dil bilmiyorum, öğrenebilir miyim?

Eğitimlerimize katılan çoğu öğrenci hiç dil bilmiyor. Dil öğretme metotlarımız hiç dil bilmeyen öğrenciler hedef alınarak hazırlanmıştır.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eği ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Online Almanca Kursu Seçerken Bunlara Dikkat Edin

BİLGİ AL

Deneme Eğitimi

Her ne olursa olsun muhakkak deneme eğitimi almanızı öneriyoruz. En azından bir saatlik bir eğitim, eğitimi alacağınız eğitmeni değerlendirmeniz için yararınıza olacaktır. Eğitim günü ve sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bu konuyu ciddiye almanızı öneririz.

Eğitmen kaliteli dahi olsa gerekli olan motivasyonu size sağlamayacağını sonradan tecrübe etmeniz hem zaman kaybına yol açacaktır, hem de büyük bir hevesle başladığınız eğitime kötü bir darbe vuracaktır.

Kurumun Geçmişi

İsim çok önemli evet, ancak unutmamak gerekir ki markayı yukarıya çıkaran ve çıkaracak olan kişiler eğitimi veren eğitmenlerdir. O yüzden kurumun adı ne olursa olsun eğitim alacağınız kişinin tecrübesi sizi her konuda ileriye taşıyacaktır. İyi bir eğitmen öğrencisine en çok zaman kazandırandır.

Online Eğitim Altyapısı

Online eğitimlerde en önemli unsurlardan bir tanesi online eğitim altyapısının yeterli olup olmadığıdır. Özellikle dil eğitiminde kaliteli bir altyapı çok önemlidir. Deneme eğitiminde teknik aksaklık olup olmadığını gözlemlemek yararınıza olacaktır.

Online Eğitim Saati

Avrupa dil portfolyosu, dili 6 bölümde ele alıyor. Her seviye için minimum 72 saat olarak öngörülen bir çalışma yapılması gerekiyor. Bu eğitim saatinin altında olan çalışmalar o seviyeyi tam anlamıyla tamamlayabilmeniz için yeterli olmayacaktır. Bu bağlamda her seviye için aldığınız eğitim saatinin büyük önemi var. Bir kursa başlamadan önce bu konuyu muhakkak irdelemenizi öneriyoruz.

Gazidil olarak bu kriterleri olabilecek en nitelikli şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Öğrencilerimize deneme eğitimi imkanı sunuyor, kuvvetli altyapımızla kaliteli eğitmenlerimiz aynı çatı altında buluşturuyoruz.

Online Almanca dil eğitiminde oluşturulan en efektif programlarla Avrupa Dil Portfolyosuna uygun dil eğitimleri veriyoruz.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS
Görüşünü Bildir