Tarihinde Başlıyor!

Online Almanca Kursu


Öğrenci Girişi

2000 TL Yerine
%30 İndirim ve
2 taksit fırsatıyla

1.400TL

Almanca Kursu

  • Kurs Tekrar Hakkı
  • 90 Saat Eğitim
  • 5 Saat Birebir Hediye Ders
  • Eğitimi Tekrar İzleme
  • Konuşma Kulübü
  • Sertifika Garantisi
  • Ücretsiz Kaynak
  • Goethe Institute ve ÖSD Sınavlarına Hazırlık


Başvur

öRNEK eĞİTİM

formu gönder ücretsiz deneme dersine katıl!


online almanca kursu

EN UYGUN PROGRAMI SEÇ

Almanca A1 düzeyinden B2 düzeyine kadar eğitimlerimiz Online Canlı yayınlarla devam ediyor. Derslerimiz öğrencinin ve eğitimcinin etkileşim halinde olduğu bir altyapıyla verilir. Derslerde soru sorabilir, isterseniz görüntülü olarak da yayınlara bağlanabilirsiniz. Eğitimlerin standart sınıf ortamından hiç bir farkı yoktur. Bütün düzeylerdeki eğitimlerimiz garantilidir. Öğrenci %90 devam koşulunu sağlaması durumunda aynı eğitimi ücretsiz alır.

İlginizi Çekebilir
İngilizce Dil Kursu Seçerken Bunlara Dikkat Edin
Online Almanca Kursu
Uzaktan Eğitime Giriş Rehberi
Uzaktan Eğitim

Online Almanca kursu eğitimleri A1, A2, B1 ve B2 düzeylerinde oluşmaktadır  Eğitimler alanında uzman GaziDil eğitmenleri tarafından verilir.

Peki Online Almanca kursu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

ONLINE ALMANCA KURSU SEÇERKEN BUNLARA MUHAKKAK DİKKAT EDİN

Deneme Eğitimi

Her ne olursa olsun muhakkak deneme eğitimi almanızı öneriyoruz. En azından bir saatlik bir eğitim, eğitimi alacağınız eğitmeni değerlendirmeniz için yararınıza olacaktır. Eğitim günü ve sonrasında kötü bir sürprizle karşılaşmamak için bu konuyu ciddiye almanızı öneririz.

Eğitmen kaliteli dahi olsa gerekli olan motivasyonu size sağlamayacağını sonradan tecrübe etmeniz hem zaman kaybına yol açacaktır, hem de büyük bir hevesle başladığınız eğitime kötü bir darbe vuracaktır.

https://www.gazidil.com/wp-content/uploads/2020/04/online-ingilizce-kursu-online-almanca-kursu.mp4#t=0.7

Kurumun Geçmişi

İsim çok önemli evet, ancak unutmamak gerekir ki markayı yukarıya çıkaran ve çıkaracak olan kişiler eğitimi veren eğitmenlerdir. O yüzden kurumun adı ne olursa olsun eğitim alacağınız kişinin tecrübesi sizi her konuda ileriye taşıyacaktır. İyi bir eğitmen öğrencisine en çok zaman kazandırandır.

Online Eğitim Altyapısı

Online eğitimlerde en önemli unsurlardan bir tanesi online eğitim altyapısının yeterli olup olmadığıdır. Özellikle dil eğitiminde kaliteli bir altyapı çok önemlidir. Deneme eğitiminde teknik aksaklık olup olmadığını gözlemlemek yararınıza olacaktır.

Online Eğitim Saati

Avrupa dil portfolyosu, dili 6 bölümde ele alıyor. Her seviye için minimum 72 saat olarak öngörülen bir çalışma yapılması gerekiyor. Bu eğitim saatinin altında olan çalışmalar o seviyeyi tam anlamıyla tamamlayabilmeniz için yeterli olmayacaktır. Bu bağlamda her seviye için aldığınız eğitim saatinin büyük önemi var. Bir kursa başlamadan önce bu konuyu muhakkak irdelemenizi öneriyoruz.

Gazidil olarak bu kriterleri olabilecek en nitelikli şekilde yerine getirdiğimize inanıyoruz.

Öğrencilerimize deneme eğitimi imkanı sunuyor, kuvvetli altyapımızla kaliteli eğitmenlerimiz aynı çatı altında buluşturuyoruz.

Online Almanca dil eğitiminde oluşturulan en efektif programlarla Avrupa Dil Portfolyosuna uygun dil eğitimleri veriyoruz.

Formu Doldur, Ücretsiz Deneme Eğitimine Katıl!

90 Saat EĞİTİM

Her seviye eğitimi en az 85 saat alın! 5 saat birebir ders hediye!

GARANTİLİ EĞİTİM

Eğitimde %90 devam koşulunu sağlayın, aynı eğitimi ücretsiz alın!

BİREBİR DERS

85 saatlik eğitime ek olarak 5 saat birebir ders hediye!

SERTİFİKA GARANTİSİ

Sertifika alana kadar sınırsız eğitim alma hakkı!

KONUŞMA KULÜBÜ

Dilin en önemli parçası olan konuşmaya ekstra zaman ayırıyoruz!

TEKRAR İZLE

Ders kaçırdım yok! Eğitimlerimiz kayıt altında!

SIK SORULAN SORULAR

Niçin online eğitimi tercih etmeliyim?

Online eğitimlerimizin normal sınıf derslerinden hiç bir farkı yoktur. Kursiyer istediği her yerden eğitimlere katılabilir, sınıf ortamında olduğu gibi sorularını sorabilir. Ayrıca standart sınıf eğitimlerinde eğitim kaçırıldığında telafi etme şansı yoktur. Ancak online eğitimlerimiz kayıt altında olduğundan öğrenci dilediği zaman eğitimleri tekrar izleyebilir. Eğitimi dilediğiniz yerden alabileceğiniz için eğitim yerlerine giderek yollarda zaman harcamanıza gerek yok.

Deneme dersine katılabilir miyim?

Öğrencilerimiz için sürekli deneme dersleri yapıyoruz. Hiç bir öğrenciyi eğitimimizle mağdur etmek istemiyoruz. Bu yüzden öğrencilerimize deneme dersi şansı sunuyoruz. 

Sertifika sınavlarını kazanamazsam ne olacak?

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Ayrıca yaptığımız deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı ön görebiliyoruz. 

Eğitimler kaç saat sürüyor?

Eğitimler her seviye için 85 saat online canlı yayın şeklinde devam eder. Her öğrencinin 5 saat birebir ders alma hakkı vardır. Her seviye için standart eğitimimiz 90 saattir. Eğitim sonunda öğrenci ücretini ödediği seviyeye gelemezse, aynı eğitim ücretsiz verilir.

Eğitimleri kim veriyor?

Eğitimler +15 yıl tecrübeli öğretmenler tarafından verilir. 

Gruplar kaç öğrenciden oluşuyor?

Gruplarımız maksimum 10 öğrenciden oluşur.

Hiç dil bilmiyorum, öğrenebilir miyim?

Eğitimlerimize katılan çoğu öğrenci hiç dil bilmiyor. Dil öğretme metotlarımız hiç dil bilmeyen öğrenciler hedef alınarak hazırlanmıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Görüşünü Bildir

ÖĞRENCİLERİ GÖRÜŞLERİ

Kurucularının güler yüzü, hocalarının tecrübe ve ilgileriyle kesinlikle memnun kalarak ayrılacağınız bir dil kursu.
Kübra Mutlu
Almanca Kursu
Oldukça ilgili ve güler yüzlü hocalarıyla birlikte işini hakkıyla yapan, verdiğiniz paranın ve ayırdığınız zamanın karşılığını fazlasıyla alacağınız bir kurs.
Ömer Faruk Babür
Almanca Kursu
Ben Ercan ÖZKAYA,
Eğitiminden faydalanmış biri olarak gördüm ki asıl amaçları gösteriş değil öğretmek. İsmini ve başarısını fazlasıyla hak eden bir eğitim kurumu… Bulunduğumuz ortam, ders araç gereçleri, hocalarımızın ilgisi ve güler yüzü ile bütünleşerek bana farklı bir dili sevdiren tek yer.!!! Aile birleşimi ve dil eğitimi dendiği zaman Gaziantep’te akla gelen ilk adres. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ercan Özkaya
Almanca Aile Birleşimi
Gerçekten ilgi ve alaka var.ve bana 2 kuru sorunsuz, sabırlı bir şekilde gösterdiler.
Ömer Kaya
Almanca Kursu
Sınavı kolayca geçtik teşekkürler savaş hocam
Barış Moğolkoç
Almanca Aile Birleşimi

Deneme Eğitimlerimize Katılmak İçin Formu Doldur, Kullanıcı Adı ve Şifre Gönderelim!

Online Canlı Eğitim Formu

blank

Neden GaziDil?

neden biz

 

Eğitim yöntemini, eğitimcilerle tanımlayan  bir kurumuz. Alanında uzman eğitmenlerimizin yardımıyla geleneksel eğitim yönteminin getirmiş olduğu mekanik bir eğitim yerine, dilin mantığını öğreten ve yorum gücünüzü artıran bir eğitim sistemi ile engelleri aşacağımıza inanıyoruz. Sizlerle bire bir ilgilenerek, gerektiği zaman  sınav analizleri ile gelişiminizi sürekli takip ediyor, gerekli müdahalelerle aksaklıkları anında gideriyoruz. Zamanın önemini bildiğimizden, bizimle tek seferde son kez hazırlanmanızı sağlıyor, hayallerinizin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyoruz.