İSPANYOLCA KURSU

Dünyada 400 milyon dolayında insan İspanyolca konuşuyor. Bugün İspanyolca en çok konuşulan lisanlar arasında dördüncü sırada. Gerek İspanyolcaya olan ilginin artması gerekse İspanyolca konuşulan ülkelerdeki nüfus artışı İspanyolca konuşanların sayısını her geçen daha da artmasına yol açmaktadır.  İspanya’dan Latin Amerika’daki ülkelere kadar birçok ülke İspanyolcayı resmi dil olarak kullanıyor. ABD’ de İngilizcenin ardından en yaygın olarak kullanılan dil İspanyolcadır. ABD’ de ortalama 25 milyon insanın İspanyolca konuştuğu tahmin ediliyor. Türkiye’ de de tüm dünyada olduğu gibi İspanyolcanın giderek artan önemi kabul ediliyor. Biz de GaziDil olarak bu duruma kayıtsız kalmayıp İspanyolcayı’da kurs programımıza dahil ettik.

blank

İspanyolca Kurs Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

İspanyolca programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.


gaziaintep yabancı dil kursu iletişim


Formu Doldur

blank

Neden GaziDil Yabancı Diller Kursu?

Eğitim yönetimini, eğitimcilere bırakan bir kurumuz. Alanında uzman eğitmenlerimizin yardımıyla geleneksel eğitimin yönteminin getirmiş olduğu mekanik bir eğitim yerine, dilin mantığını öğreten ve yorum gücünüzü artıran bir eğitim sistemi ile engelleri aşacağımıza inanıyoruz. Sizlerle bire bir ilgilenerek, sınav analizleri ile gelişiminizi sürekli takip ediyor, gerekli müdahalelerle aksaklıkları anında gideriyoruz. Zamanın önemini bildiğimizden, bizimle tek seferde son kez hazırlanmanızı sağlıyor, hayallerinizin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyoruz.

 


Formu Doldur, Arayalım!