Gaziantep İngilizce Kursu

Ön Başvuru Formu

 

GaziDil Gaziantep İngilizce kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Genel İngilizce Kursu eğitiminde Oxford Yayınları’nı referans alıyoruz. Ayrıca çeşitli materyallerle bunu destekliyoruz. Her seviye dil eğitimlerini ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilen eğitmenlerle veriyoruz.

 

ingilizce kursu

GAZİANTEP İNGİLİZCE KURSU

 

Gaziantep Başlangıç Düzeyi İngilizce Kursu (A1- A2)

Gaziantep İngilizce kursunun ilk iki kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. A1 ve A2 Seviye kurlarını alan alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Günlük hayatta bir seviyeye kadar sıkıntı yaşamayacak derecede iletişim kurma kabiliyeti kazanırlar.

Gaziantep Orta Düzey İngilizce Kursu (B1-B2)

Orta seviye İngilizce kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde İngilizceyi konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

Ön Başvuru Formu

İngilizce Seviyeni Öğren!

Testi çöz, bize gönder. İletişim bilgilerini gir, dilersen telefon üzerinden Speaking testi yapalım. İngilizce seviyeni öğren, sana en uygun eğitim programını hazırlayalım. 

GAZİANTEP İNGİLİZCE KURSU

 Gaziantep İleri Düzey İngilizce Kursu (C1-C2)

İleri düzey İngilizce kursu eğitimi sonunda artık İngilizceye tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun İngilizce metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. İngilizce dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

 

Gaziantep İngilizce Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

A1 SEVİYE KURU

BEGINNER

A1 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin birinci seviyesidir.
İncele

A2 SEVİYE KURU

ELEMENTARY

A2 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin ikinci seviyesidir.
İncele

B1 SEVİYE KURU

PRE-INTERMEDIATE

A2 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin üçüncü seviyesidir.
İncele

B2 SEVİYE KURU

INTERMADIATE

B2 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin dördüncü seviyesidir.
İncele

C1 SEVİYE KURU

UPPER INTERMADIATE

C1 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin beşinci seviyesidir.
İncele

C2 SEVİYE KURU

ADVANCED

C2 SEVİYE KURU

Avrupa Dil Portfolyosu'na göre 6 seviyenin son seviyesidir.
İncele
Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet