İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ

İngilizce konuşma kulübü, her hafta gerçekleştirdiğimiz bir etkinliktir. İngilizce Konuşma kulübü ile derslerde gördüğünüz kelime ve grammer bilgisini uygulama şansı bulursunuz.

Bir dili öğrenmenin en etkin yolu o dili kullanmaktır. Her birimiz yazmayı öğrenmeden önce o dille iletişim kurmaya başladık. Kullandığımız materyaller, girdiğimiz sınavlar ve aldığımız derslerin ortak tek bir amacı var. Karşımızdaki kişiyle iletişim kurmak.

Fikirlerimizi savunmak, paylaşmak ve bir sorunumuz olduğunda onu karşımızdaki kişiyle etkin bir şekilde paylaşarak çözebilmek. GaziDil olarak, bu unsurları göz önünde bulundurduğumuzda konuşma etkinliğinin değerli öğrencilerimiz için elzem bir ihtiyaç olduğunu düşünmekteyiz. Bu vesileyle her hafta değerli öğretmenlerimizin yönetiminde eğlenerek İngilizce konuşma etkinlikleri yapmaktayız.

Avrupa dil portfolyosu’na göre ilk üç seviye olan A1, A2 ve B1 düzeylerine alan öğrencilerimiz maksimum 6 kişiden oluşan kulüplerimizde haftada 2 gün, 4 saat olmak üzere pratik yapma şansı bulurlar. Eğitimlere ana dili İngilizce olan eğitmenler girer.

ingilizce konuşma kulübü

İngilizce Konuşma Kulübü Programı

İngilizceyi geliştirme konusunda öğrenilen stratejiler grup üyeleri ile paylaşılmaktadır. Takıldığınız noktalarda eğitmenden yardım isteyebilir veya sınıf arkadaşlarınıza yardım edebilirsiniz.

İngilizce iletişim yeteneğini arttırmak isteyen, konuşmaktan çekinen ancak dünyadaki milyonlarca insan gibi İngilizce konuşmak isteyen herkesi bu etkinliğimize bekliyoruz.


gaziaintep yabancı dil kursu iletişim


Formu Doldur