İngilizce Dil Kursu Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

BİLGİ AL

İngilizce dil kursu eğitimi, akademik kariyerden sosyal yaşantıya kadar sizi baştan aşağıya değiştirecek adımların başlangıcıdır. Bu dili dünyanın neresinde öğrenirseniz öğrenin mutlaka kaliteli bir eğitim kurumunu tercih etmeniz, değişmez bir gerçektir. Dolayısıyla Gaziantep’te bu konuda daha ileriyi hedefliyorsanız, İngilizce dil kursunuzu dikkatli bir şekilde belirlemelisiniz.

Dil öğrenmek oldukça zorlu ve uzun bir yoldur. “Üzerinde Güneş Batmayan İmparatorluk” olarak bilinen İngiltere, yüzyıllar boyu farklı kıtalara dağılması nedeniyle resmi dilini hemen her yerde kabul ettirmiştir. Bugün tüm dünyada ortak iletişim dili olarak belirlenen İngilizce, ülkemiz için sorunlu dillerin başında geliyor. Dolayısıyla bütüncül yaklaşıldığında ve farklı etmenleri bir araya getirdiğinizde dili öğrenmek hiç de zor değildir. Gaziantep’te bulunan İngilizce kursu ile bu dili içselleştirerek ve hayatınızın akışına kazandırabilirsiniz.

İngilizce de yapısı ve içeriği itibariyle Türkçeden farklıdır. Bu nedenle öğrenmekte güçlük çekiyoruz. Ancak İngilizce dil kursu seçerken doğru adımlar atarsanız dünya dilini öğrenmek size oldukça kolay gelecektir. Günümüzün en geçerli dillerinden olan İngilizce, ancak iyi bir ortam ve eğitim kadrosu sağlanırsa verimli bir şekilde öğrenilebilir. Eğer Gaziantep’te yaşıyorsanız ve bu dili öğrenmek gibi bir hedefiniz varsa mutlaka doğru eğitim veren kurumu seçmelisiniz. İngilizce konusunda profesyonel adım atmak istiyorsanız uzman eğitim kadrosuna sahip bir kurumdan yardım almak sizin yararınıza olacaktır.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

İngilizce Dil Kursu Fiyatları

BİLGİ AL

Herhangi bir hizmet alırken öncelikli olarak kalitesine ve ona orantılı olarak fiyatına bakarız. Gaziantep’te bulunan İngilizce dil kursu fiyatları da pek çok değişkenlerin bir araya gelmesi ile belirlenir. Uzman eğitmenler, kaliteli kaynaklar, sınıfların mevcudu gibi birçok etmenin hesaplanmasıyla birlikte kurs fiyatları ortaya çıkmaktadır.

İngilizce dil kursu fiyatını etkileyen en önemli faktörlerin başında; eğitim saati ve sınıf mevcudu gelmektedir. Dil öğrenme konusunda gerçekten destek sağlayacak ve size yenidünyaların kapılarını açacak olan kursun, az mevcudu ve ona orantılanmış ders saatine sahip olması elzemdir. Bu şartları sağlamayan kurs ile öğrenim sürecinizi tamamlayacaksınız, iletişim konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Seçeceğiniz kurs fiyat olarak size uygun gelebilir ancak esas önemli olan sonunda size kendi birikimlerini aktarabilmesidir.

Kursun, Önceki Dönemlerini İnceleyin

Dil kursu konusunda karar veremiyorsanız, geçmiş yıllardaki başarısını inceleyerek, bir fikre sahip olabilirsiniz. Buna göre; daha önceki senelerde kursu almış ve seviye konusunda iyi bir noktaya gelmiş kişiler size ışık tutarken, kuruma da referans olabilir. Bu açıdan bakıldığında iyi bir kurs yüksek bir başarı oranı yakalayan kurumdur.

gaziantep ingilizce kursu, gaziantep ingilizce kursu fiyatları

Gaziantep’te İngilizce Kursu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dil öğrenirken çevresel etmenler kadar sağlanan şartlar da etkili olmaktadır. Bir İngilizce dil kursu kadrosunun Türkçe bilen yabancı eğitmenlerden oluşmasının, dili içselleştirmek için önemli olduğunu söyleyebiliriz. İngilizcenin tüm özelliklerine hakim, aynı zamanda sizinle doğrudan iletişim kurabilen öğretmenler ancak doğru yolu gösterebilirler.

Gaziantep’te İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız, kursunuzun mutlaka konuşma garantili bir program olduğuna da dikkat etmelisiniz. Bunun yanı sıra dil öğrenirken aynı zamanda bir işte çalışıyorsanız esnek eğitim saatlerinin olması süreci sorunsuz yönetmenizi sağlayacaktır.

En önemli noktalardan birisi de öğrenim sırasında kullanılacak eğitim materyalleridir. Size verilen kaynakların dil öğrenim süreci içerisinde size en yüksek faydayı sağlaması açısından hem güncel hem de doğru bilgi içermesi gerekir. Bu doğrultuda oluşturulan zümrelerden çıkan raporlara göre kaynak seçimi yapan kurslar, hedefi on ikiden vurmanızı sağlar.

SIK SORULAN SORULAR

Hiç dil bilmiyorum, öğrenebilir miyim?2020-11-01T15:57:39+00:00

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Grup eğitimleri kaç öğrenciden oluşuyor?2020-11-01T15:58:29+00:00

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Deneme eğitimine katılabilir miyim?2020-11-01T13:36:51+00:00

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

Eğitim saatleri ve eğitim tarihleri nedir?2020-10-25T16:14:39+00:00

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben konuşmak istiyorum. Dil eğitimleriniz konuşma ağırlıklı mı geçiyor?2020-10-25T16:15:15+00:00

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanma garantisi veriyor musunuz?2020-10-25T16:16:47+00:00

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Eğitimleriniz kaç yaşında başlıyor?2020-10-25T16:20:15+00:00

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS
Görüşünü Bildir
2020-11-08T15:29:22+00:00