İlköğretim İngilizce Kursu


Öğrenci Girişi

Formu Doldur, Seni Arayalım!


İletişime Geç

 

İlköğretim İngilizce Kursu programıyla, İngilizceyi çocuklara yönelik hazırlanmış özel programlarla öğretiyoruz. Eğitimlerimiz konuşma ağırlıklı geçer ve dersler ana dili İngilizce olan ve Türkçe bilen eğitmenler tarafından verilir.

Eğitimler haftanın her günü farklı yaş grupları için devam eder. Sabah grupları ve öğlenden sonra grupları olmak üzere devam eden eğitimlerimiz her bir grup için haftada 2 gün 3’er saatlik yoğun bir programla yıl boyu sürer. Yaz döneminde eğitim günleri arttırılır.

çocuk ingilizce kursu

İlköğretim İngilizce Kursu Hakkında

Dil öğrenimi için en uygun yaş çocukluk dönemidir. Nasıl ki bizler Türkçeyi farkında olmadan öğrendiysek, doğru eğitim metotlarıyla erken yaşta verilen dil eğitimi ikinci bir dil kazanmanın en kolay yoludur. Erken yaşta alınan uzun soluklu İngilizce eğitimiyle beraber çocuklar güzel, akıcı ve ana dile yakın seviyede İngilizce bilgisine sahip olabiliyorlar. İlköğretim İngilizce kursuyla 2 ay içerisinde çocuğunuzdaki değişimi fark edeceksiniz. Kursa devam halinde bir yıl içerisinde çocuğunuzun İngilizce konuşmasını görmek sizi çok mutlu edecek. Doğal konuşma yeteneğini hızla geliştireceğiz.

Çocuğunuza sıkılmadan, eğlenerek ve severek geleceği bir ortam sunuyoruz. Öğretmenlerimiz, konularında uzmanlaşmış, konuşmaya özendirici eğitmenlerdir. Bu sayede yeni bir dil öğrenmenin zorluğunu çocuklarınıza hissettirmeden onları eğitmeyi ve bu dönemi en verimli şekilde geçirmelerini amaçlıyoruz.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz konuşma kulüpleri ile çocuklarınızı konuşmaya teşvik ediyor, öğrenmiş oldukları grammer ve kelime bilgisini uygulama şansı sunuyoruz. 

çocuklar için ingilizce kursu