Gaziantep IELTS Kursu

Ön Başvuru Formu

 

GaziDil’de IELTS kursu programlarını alanında uzman IELTS eğitimi veren eğitmenlerden alırsınız. Kurumumuzda verilen IELTS kursu müfredatımız ve  sınava yönelik hazırlanan özgün programımızla öğrencilerimize verdiğimiz sözlerin arkasında durarak başarıyı garanti ediyoruz. Uzman eğitmenlerim eşliğinde her öğrencinin hedeflediği puana ulaşması için bir yol haritası oluşturuyoruz.

IELTS eğitimi süresince öğrencilerimiz, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır, sınav süresini en iyi şekilde değerlendirebilmek adına IELTS soruları ve çözümleri hakkında bilgi sahibi olur ve IELTS sınavı stratejilerini öğrenir. Ayrıca kurumumuzda yapılan IELTS denemeleri sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve sınavlarda kullanarak puanındaki artışı gözlemleme şansı bulur.

gaziantepin ielts kursu

IELTS Kursu Programı:

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Örneğin göçmenlik başvurusu için baraj 6 puan ve üzeri yeterli olurken; özellikle akademik kariyer hedefleyen kursiyerlerimiz için bu baraj genellikle 6.5 puan ve üzeri olmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

 

IELTS, tüm ülkelerde uygulanan ve en çok tercih edilen dil sınavlarından biridir. IELTS dünya çapında, aralarında devlet, akademi ve istihdam kurumlarının da yer aldığı 9 binden fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet