Gaziantep Fransızca Kursu

Ön Başvuru Formu

1.Seviye Fransızca Kursu – Başlangıç (A1- A2):

Fransızca ilk kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir.

fransızca kursu

2.Seviye Fransızca Kursu – Orta (B1-B2): 

Orta seviye Fransızca eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde Fransızcayı konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir.

fransızca kursu

3.Seviye Fransızca Kursu – İleri (C1-C2)

İleri düzey Fransızca eğitimi sonunda artık Fransızcaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Fransızca metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Fransızca dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

fransızca kursu
Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet