FARSÇA KURSU


İletişime Geç

Farsça çok geniş bir coğrafyada asırlardan beri konuşulan önemli bir dil olma özelliğini korumaktadır. Günümüzde İran, Afganistan ve Tacikistan’ın resmi dili olmakla beraber Hindistan ve Pakistan başta olmak üzere yaklaşık 180 milyondan fazla insan tarafından konuşulduğu tahmin edilmektedir. CIA World Factbook’a göre İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan’da yaklaşık 100 milyon insanın anadilidir. Ayrıca son yıllarda İran ve Afganistan ile olan siyasi ve ekonomik ilişkilerin artması, İran’ın sınır komşumuz oluşu da Farsçaya olan talebi artırmaktadır.

blank

Farsça Kurs Programı:

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.


gaziaintep yabancı dil kursu iletişim


Formu Doldur

blank

Neden GaziDil Yabancı Diller Kursu?

Eğitim yönetimini, eğitimcilere bırakan bir kurumuz. Alanında uzman eğitmenlerimizin yardımıyla geleneksel eğitimin yönteminin getirmiş olduğu mekanik bir eğitim yerine, dilin mantığını öğreten ve yorum gücünüzü artıran bir eğitim sistemi ile engelleri aşacağımıza inanıyoruz. Sizlerle bire bir ilgilenerek, sınav analizleri ile gelişiminizi sürekli takip ediyor, gerekli müdahalelerle aksaklıkları anında gideriyoruz. Zamanın önemini bildiğimizden, bizimle tek seferde son kez hazırlanmanızı sağlıyor, hayallerinizin önündeki engelleri kaldırmayı amaçlıyoruz.

 


Formu Doldur, Arayalım!