Gaziantep Çince Kursu


Öğrenci Girişi

Formu Doldur, Seni Arayalım!


İletişime Geç

Doğu Bloku’nun çözülmesi ve liberalleşme çerçevesinde dünya ile entegrasyonunu hızlandıran ve süper güç haline gelen Çin Halk Cumhuriyeti, göz ardı edinemeyecek bir gelişim göstermekte ve gelişimini sürdürmektedir. Bu kapsamda, Çin kendisi ile ekonomik ilişkilerini geliştirmek isteyen ülkelere ve Çince konuşan profillere kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’nin Çin ile ilişkileri göz önünde bulundurulduğunda Çince bilmenin sağlayacağı avantajlar ve yaratacağı katma değer, çok nettir. Çince eğitimlerimiz birebir ders şeklinde verilmektedir.

çince kursu

Çince Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz.

Çince programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.  

Çince kursu ilk kurunda kursiyelerimize günlük hayatta iletişim kurabilecekleri düzeyde iletişim kabiliyeti katmayı amaçlıyoruz. Çince’nin latin alfabesinden farklı bir alfabeyle yazılması ilk aşamada biraz zorlayıcı olsa da, zamanla bunun korkulduğu düzeyde bir zorluk yaşatmayacağını görmüş olacaksınız. İlk kurda, alfabeyi tanıdıktan sonra, günlük hayatta küçük diyaloglar gerçekleştirebilecek duruma geleceksiniz. Devam eden kurlarda daha kompleks cümleler kurarak kendinizi çok rahat bir şekilde ifade edebileceksiniz.


gaziaintep yabancı dil kursu iletişim


Formu Doldur