C1 Seviye Kuru


Öğrenci Girişi

Ön Başvuru Formu


İletişime Geç

 

C1 Seviye İngilizce kursu akademik dilin alt yapısının sağlam bir şekilde oluştuğu, gramerin yerine akıcı bir şekilde konuşmanın, hızlı ve anlayarak okumanın, akademik bir dille yazma ve kesintisiz olarak İngilizce dinleme alanlarının başarıya ulaşmaya en yakın olan seviyedir.

C1 Seviye İnglizce seviyesinde eğitiminizin ana hatlarını İngilizce konuşma, dinleme ve yazma aktiviteleri oluşturacaktır. İleri derecede İngilizce eğitimi bu seviyede kendini fazlasıyla hissettirdiği için özel şartlar haricinde bu seviyenin eğitimleri yabancı eğitmenler eşliğinde devam ettirilmektedir.

Upper-Intermediate seviyesini başarıyla tamamladığınızı var sayarsak fazlasıyla yeterli ve zengin bir İngilizce gramer ve İngilizce kelime bilgisine sahip olursunuz. Bu sayede, okuduğunuz tüm İngilizce kaynakları rahatlıkla anlayabilir, İngilizce akademik sunumları kolaylıkla yapabilir, İngilizce akademik makaleleri zorlanmadan yazabilir ve İngilizceyi hem akademik mecralarda hem de sokakta tüm yönleri ile oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İngilizcenin sondan önceki bu seviyesinde gerek günlük hayattaki İngilizce iletişimlerinizi gerekse de iş dünyanızdaki görüşmelerinizi rahatlıkla idame edebileceğiniz için artık daha yetkin ve özgürsünüz.

c1 seviye ingilizce