Gaziantep Arapça Kursu

Ön Başvuru Formu

GaziDil Arapça kursu, pratik ağırlıklı 3 aşamalı bir programla, kursiyerlerin dönem sonunda günlük hayatta kendini ifade edebilecek ve iletişim kurabilecek seviyeye getirmeyi hedeflemektedir. Bu amaçla 3 aşamalı bir program hazırlanmıştır. Gruplar 5 kişilik öğrencilerden oluşur.


arapça kursu

Birinci aşamada temel Arapça kalıpları üzerinde durmanın yanı sıra görsel ve işitsel materyallerle kursiyerlerin Arapçaya aşina olmaları sağlanmaktadır.

İkinci aşamada öğrenilen kalıplarla kursiyerlerin kendi aralarında daha uzun cümlelerle konuşmaları amaçlanmaktadır. Bu kapsamda kursiyerler gruplara ayrılarak normal konuşma tarzında diyaloglar gerçekleştirilmektedir.

Üçüncü aşamada görsel ve işitsel materyallerden istifade edilmektedir. Bu bağlamda haber belgesel vb. programlar takip edilerek kursiyerlerin benzer cümleleri kurmaları sağlanıp,  sosyal bir ortamda konuşabilme kabiliyeti kazandırmaya çalışılmaktadır. İleri düzey Arapça eğitimi sonunda artık Arapçaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Arapça metinleri anlayabilir, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Arapça dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.

Arapça Kursu Programı:

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet