Gaziantep AÖF DİL Kursu

Ön Başvuru Formu

 

AÖF Dil Kursu ve AÖL Dil kursuyla Açık Öğretim Fakültesi ve Açık Öğretim Lisesi’nde öğrenim gören adaylarımız için yoğunlaştırılmış ve normal program olmak üzere kurslarımız mevcuttur. AÖF Dil Kursu programıyla gönem uzatma kaygısını ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. Hazırlamış olduğumuz yoğunlaştırılmış programımızla kısa sürede başarıyı hedefleyen adaylarımıza yol gösteriyoruz. Adaylarımızın eksikliklerini GaziDil olarak uzman eğitmenlerimiz eşliğinde değerlendiriyor, kendilerine özel çalışma programıyla başarıyı garanti ediyoruz.

aöf dil

AÖF Dil Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Eğitim materyali olarak Oxford Yayınları’nın Headway kitabını kullanıyoruz. Ayrıca çeşitli materyallerle bunu destekliyoruz. Haftalık olarak gerçekleştirdiğimiz konuşma kulüpleriyle öğrenmiş olduklarınızı pratiğe dökme şansı bulacaksınız. Bu sayede öğrendiklerinizi uygulama şansı bulacaksınız. Yabancı eğitmenler eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu etkinliklerimiz özellikle konuşma konusunda zorluk yaşayan kursiyerlerimiz için çok faydalı olmaktadır.

Kurs sonunda yeterli düzeye gelemediğini düşünen kursiyerlerimiz için ücretsiz kur tekrar hakkı sunuyoruz.

aöf dil
Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet