A1 Almanca Aile Birleşimi Sınavı

Ön Başvuru Formu

Almanya Aile Birleşimi Sınavında Yüzlerce Adayını Sınava Hazırlayan GaziDil, A1 Sınavında Başarıyı Garanti Ediyor! Nasıl mı? 

Eğitimlerimiz maksimum 5 kişilik özel grup dersleri şeklinde geçiyor. Bu sayede öğrenciyle interaktif iletişim kurarak öğrencinin eksik olduğu noktalarda anında müdahale ile kursiyerimizin eksiklerini kapatıyoruz. Almanya konsolosluğu;  Goethe Institute ve ÖSD merkezleri tarafından yapılan sınavlardan başarılı olan adayların dil yeterliliklerini kabul etmektedir. GaziDil olarak öğrencilerimizi iki kurumun da yapmış olduğu sınavlara hazırlıyoruz. 

Ortalama her hafta yeni bir kurs açıyoruz. Bu yüzden zaman yönünden bir probleminiz varsa endişelenmenize gerek yok.

Kurslarımız kişinin zaman durumu ve eğitim seviyesine göre 20 gün, 1 ay ve 2 aylık programlar şeklindedir. Ayrıca, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama hizmeti sunuyoruz.

Almanya Aile Birleşimi Sınavı Kurs Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. Yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor, başarının bu şekilde geleceğine inanıyoruz. Kursiyerlerimize A1 düzeyinde Almancayı en verimli şekilde öğretiyoruz. Kurs sonunda alacağınız A1 sertifikasının yanı sıra, basit cümleler kurduğunuzu görecek, karşınızdakini tanımak için basit sorular sorabilecek ve sorulan sorulara cevap veriyor olacaksınız. Almanca Dil eğitiminin ilk seviyesi olan bu kurda, Almancanın sanıldığı kadar zor bir dil olmadığını göreceksiniz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz yardımıyla dil öğrenmenin sanıldığı kadar zor olmadığını göreceksiniz. Eğitmenlerimiz sizleri Almanca konuşmaya teşvik ederek konuşma konusunda özgüven kazandıracak; bu sayede sınavda başarılı olacaksınız. Ayrıca Almanya’da kalıcı oturum iznine başvuru yapabilmeniz için Alman Hükümeti A2 düzeyinde Almanca sertifikası talep ediyor.. GaziDil, A1 sertifikasını almaları için öğrencilerini hazırlamanın yanı sıra daha ileri düzeyde eğitim vererek; öğrencilerinin Almanya’dan veya Türkiye’den alabilecekleri A2 sertifikasında başarı oranlarını arttırmakdır.

GaziDil olarak, şehir dışından gelen kursiyerlerimiz için konaklama imkanı sunuyoruz. Almanya Aile Birleşimi hakkında merak edilenler köşemize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Almanya Aile Birlerşimi Vizesi Evrak Listesi

 • Almanca dilinde eksiksiz doldurulmuş ve başvuru sahibi tarafından imzalanmış iki adet başvuru formu. ( GaziDil tarafından ücretsiz doldurulmaktadır.)
 • 2 adet pasaport fotokopisi
 • 2 adet Biometrik fotoğraf
 • Uluslararası Evlenme Kayıt Örneği. (Formül B, Nüfus müdürlüğünden alabilirsiniz.)
 • Tam Tekmil Vukuatlı Toplu Nüfus Kayıt Örneği. (Nüfus müdürlüğünden alabilirsiniz.)
 • 17 yaşında evlilik yapanlar için; anne ve baba ’nın yazılı muvafakatı ile Almanca tercümesi
 • 16 yaşında evlilik yapanlarda, çiftin evlenebileceğine dair Mahkeme kararı ve Almanca tercümesi
 • Eşlerin daha önce gerçekleştirmiş olduğu evlilikleri var ise, en son evliliğe dair kesinleşme şehri ile gerekçeli Boşanma Kararı ve Almanya’ dan ve Türkiye’ den alınmış Tanıma Tenfiz Kararın aslı ve Almanca tercümeleri
 • Almanya’ da yaşayan eşin ikamet belgesi (Meldebescheinigung )
 • Almanya’ da yaşayan eş Alman vatandaşı ise; pasaport ve kimlik fotokopisi, eş doğuştan Alman vatandaşı ise Alman Doğum belgesi
 • Almanya’ da yaşayan eş yabancı uyruklu ise, pasaport fotokopisi ve oturma izni fotokopisi, Almanca A1 Sertifikası
 • Evlilik cüzdanı fotokopisi
 • Kimlik fotokopisi
Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet