Gaziantep Almanca Kursu


Öğrenci Girişi

Formu Doldur, Seni Arayalım!


İletişime Geç

Gaziantep Genel Almanca Kursu eğitimleri, A1 – A2, B1 – B2, C1 – C2 düzeylerinden oluşmaktadır. Standart eğitimin yanı sıra, hızlandırılmış modül seçenekleriyle de eğitim veriyoruz. Sınav çalışmaları ve diğer etkinliklerimiz için Goethe Institut ve ÖSD yayınlarını kullanıyoruz.

1.Seviye – Başlangıç (A1-A2):

Almanca ilk kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç seviyesini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Almanya Aile Birleşimi programıyla Almanya’ya gitmek isteyenler ve dil eğitimine Almanya’da devam etmek isteyenler için A1 seviyesi yeterlidir.

2.Seviye – Orta (B1-B2):

Orta seviye Almanca kursu eğitimini alan öğrencilerimiz düzgün bir şekilde Almancayı konuşmaya başlar; dilin temel gereklerini anlar ve gündelik konular üzerine basit konuşmalar yapabilirler. Eğitim sonunda olayları anlatabilmeniz, fikirlerinizi sunabilmeniz ve kendinizi ifade edebilir hale gelmeniz amaçlanır. Somut ve soyut içerikli konuların özünü anlayarak iletişim kurabilmeniz bu kurun sonunda kazanacağınız niteliklerdendir. Almanya’da çalışmak veya yüksek lisans yapmak isteyenler için B2 seviyesi yeterlidir.

3.Seviye – İleri (C1-C2)

İleri düzey Almanca kursu eğitimi sonunda artık Almancaya tamamen hakim olmanız amaçlanmaktadır. Uzun Almanca metinleri anlamanız, sosyal, mesleki ve akademik hayatınızda kendinizi akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Almanca dil kursunun sonunda yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları özetleyerek kendi fikirleriniz ile sentezleyip sunabilir hale gelmeniz için uygun eğitim programları uygulanmaktadır.


almanya aile birleşimi


Formu Doldur

gaziantep almanca kursu, gaziantep almanca dil kursları, almanca dil kursu fiyatları

GaziDil Gaziantep Almanca Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Kur sonunda yeterli düzeye gelemediğini düşünen kursiyerlerimize ücretsiz kur şansı veriyoruz

almanca kursu gaziantep

header-background-pattern