Gaziantep A1 Almanca Kursu

Gaziantep A1 Almanca Kursu

Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri için Goethe Institut yayınlarını kullanıyoruz. GaziDil Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri Almanya’ya Aile Birleşimi için gitmek isteyen ve dil eğitimine Almanya’da devam etmek isteyen kursiyerlere yöneliktir.

A1 Almanca eğitimi ilk kurunda sizlere oldukça basit ve gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. A1 Almanca Kursu eğitimini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Almanya Aile Birleşimi programıyla Almanya’ya gitmek isteyenler için A1 seviyesi yeterlidir.

Gaziantep A1 Almanca Kursu

Ayrıca yeni göç yasasından faydalanmak isteyen bir çok meslek grubu da bu dil eğitimiyle Almanya’da iş eğitimi alabilirler. Özellikle bilişim sektöründe çok büyük bir açık olduğu için bu seeeviyedeki dil eğitimini Alman Konsolosluğu kabul etmektedir. Ancak diğer meslek grupları için A1 Almanca dil eğitimi yeterli değildir. 

Gaziantep A1 Almanca Dil Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

A1 Almanca Kursu dil eğitimlerimiz hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarından oluşmaktadır. Kursa ilk kayıt yaptıran öğrenci kursun günlerini ve saatlerini belirler. Bu yüzden zaman yönünden bir engeliniz varsa endişelenmenize gerek yok. Size uygun gün ve saatte program ayarlama şansımız var. 

Kur sonunda yeterli düzeye gelemediğini düşünen kursiyerlerimize ücretsiz kur şansı veriyoruz.

Call Now ButtonHemen Ara
×
×

Sepet