Gaziantep A1 Almanca Kursu

Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri için Goethe Institut yayınlarını kullanıyoruz. GaziDil Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri Almanya’ya Aile Birleşimi için gitmek isteyen ve dil eğitimine Almanya’da devam etmek isteyen kursiyerlere yöneliktir.

A1 Almanca eğitimi ilk kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç düzeyi Almanca eğitimini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Almanya Aile Birleşimi programıyla Almanya’ya gitmek isteyenler için A1 seviyesi yeterlidir. 

Göç yasasıyla Almanya’da çalışmak isteyen çoğu meslek grubu için A1 seviyesi yeterli değildir. Bu kapsamda Almanya göç yasası vize başvurusunda bulunacak olan kişiler en az B1 düzeyinde Almanca bilmeliler.

Gaziantep A1 Almanca Kursu

Standart eğitim süremiz 6 hafta, haftada 3 gün eğitim şeklindedir. Ancak zaman yönünden problemi olan kursiyerlerimiz için 20 gün ve 1 aylık programlarımız da vardır. 

Standart eğitim saatlerimizin dışında bir eğitim almak için kaydı oluşturulan öğrencinin dilediği gün ve saatte grup eğitimi oluşturulur.

Göç yasası Almanca dil eğitimi programlarımız maksimum 10, Aile birleşimi için Almanca A1 sertifika sınavlarına hazırlanan kişiler için oluşturduğumuz gruplar maksimum 5 öğrenciden oluşuyor.

Her iki grup da eğitim alacak kişinin eğitim seviyesine göre düzenlenmiş seviye gruplarında eğitim alır. Dil eğitimi için en önemli kriterlerden birisi olan seviye grupları, bu bağlamda özellikle üzerinde durduğumuz konuların başında geliyor.

Dil eğitim süresini etkileyen bir çok faktör var. Bunlar, eğitim alan kişinin öğrenme arzusu, yeteneği, yaşı, eğitim düzeyi, daha önce herhangi bir dil öğrenme deneyiminin olup olmaması şeklinde sıralanabilir. Grup eğitimlerimizin hepsini, bütün bu kriterleri göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz.

Gaziantep A1 Almanca Dil Kursu Programı

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Almanca  dil eğitimlerimiz hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarından oluşmaktadır. Kursa ilk kayıt yaptıran öğrenci kursun günlerini ve saatlerini belirler. Bu yüzden zaman yönünden bir engeliniz varsa endişelenmenize gerek yok. Size uygun gün ve saatte program ayarlama şansımız var. 

Kur sonunda yeterli düzeye gelemediğini düşünen kursiyerlerimize ücretsiz kur şansı veriyoruz.