İngilizceAlmancaArapçaFransızcaRusça Dil Eğitimleri
A1 Almanca Kursu2020-11-16T16:26:26+00:00

A1 Almanca Kursu

BİLGİ AL

Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri için Goethe Institute yayınlarını kullanıyoruz. GaziDil Gaziantep A1 Almanca Kursu eğitimleri Almanya’ya Aile Birleşimi için gitmek isteyen ve dil eğitimine Almanya’da devam etmek isteyen kursiyerlere yöneliktir.

A1 Almanca eğitimi ilk kurunda sizlere gündelik hayatta kullanabileceğiniz başlangıç seviyesi eğitim verilmektedir. Başlangıç düzeyi Almanca eğitimini alan öğrencilerimiz eğitimin sonunda kendisini tanıtabilir ve basit sorulara cevaplar verebilir düzeye gelmektedir. Almanya Aile Birleşimi programıyla Almanya’ya gitmek isteyenler için A1 seviyesi yeterlidir.

Göç yasasıyla Almanya’da çalışmak isteyen çoğu meslek grubu için A1 seviyesi yeterli değildir. Bu kapsamda Almanya göç yasası vize başvurusunda bulunacak olan kişiler en az B1 düzeyinde Almanca bilmeliler.

Yabancı Eğitmen

Dil öğrenimi için en önemli kıstaslardan birisi, eğitimin ana dil kullanıcıları tarafından verilmesidir. Dili, ana dil kullanıcısı ve Türkçe bilen eğitmenlerle deneyimle.

BAŞVUR

Gaziantep A1 Almanca Kursu

Standart eğitim süremiz 6 hafta, haftada 3 gün eğitim şeklindedir. Ancak zaman yönünden problemi olan kursiyerlerimiz için 20 gün ve 1 aylık programlarımız da vardır.

Standart eğitim saatlerimizin dışında bir eğitim almak için kaydı oluşturulan öğrencinin dilediği gün ve saatte grup eğitimi oluşturulur.

Göç yasası Almanca dil eğitimi programlarımız maksimum 6, Aile birleşimi için Almanca A1 sertifika sınavlarına hazırlanan kişiler için oluşturduğumuz gruplar maksimum 5 öğrenciden oluşuyor.

Her iki grup da eğitim alacak kişinin eğitim seviyesine göre düzenlenmiş seviye gruplarında eğitim alır. Dil eğitimi için en önemli kriterlerden birisi olan seviye grupları, bu bağlamda özellikle üzerinde durduğumuz konuların başında geliyor.

Dil eğitim süresini etkileyen bir çok faktör var. Bunlar, eğitim alan kişinin öğrenme arzusu, yeteneği, yaşı, eğitim düzeyi, daha önce herhangi bir dil öğrenme deneyiminin olup olmaması şeklinde sıralanabilir. Grup eğitimlerimizin hepsini, bütün bu kriterleri göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz.

Garantili Eğitim

Eğitimlerde %90 devam koşulunu sağla, kur geçme sınavlarından başarısız olman durumunda aynı eği ücretsiz al.

Deneme Eğitimi

Başvuru formunu doldur, ücretsiz deneme eğitimine katıl. Alacağın eğitimi kayıt yaptırmadan deneme fırsatı yakala.

Minimum Öğrenci

 Eğitimleri maksimum 6 kişiden oluşan gruplar halinde al, dili en efektif şekilde öğren.

Esnek  Saatler

Grup eğitimlerine kayıt yaptıran ilk öğrenci ol, istediğin gün ve saatlerde grup eğitimi oluşturalım.

Gaziantep A1 Almanca Kursu Programı

BİLGİ AL

Öğrencilerin seviyeleri göz önünde bulundurularak, her öğrencinin hedefine uygun bir programı uzman eğitmenlerimizle beraber hazırlıyoruz. GaziDil, yükünüzü hafifleterek, gerekli olan motivasyonu sizlere aşılamayı hedefliyor. Programlarımız her öğrencinin seviyesine uygun olarak hazırlanmaktadır. Bu bağlamda seviyenizi belirledikten sonra grup çalışması veya birebir çalışmalar yaparak başarınızı garanti ediyoruz.

Almanca dil eğitimlerimiz hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta sonu gruplarından oluşmaktadır. Kursa ilk kayıt yaptıran öğrenci kursun günlerini ve saatlerini belirler. Bu yüzden zaman yönünden bir engeliniz varsa endişelenmenize gerek yok. Size uygun gün ve saatte program ayarlama şansımız var.

Kur sonunda yeterli düzeye gelemediğini düşünen kursiyerlerimize ücretsiz kur şansı veriyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

Hiç dil bilmiyorum, öğrenebilir miyim?2020-11-01T15:57:39+00:00

Eğitim sistemimiz dil eğitimi konusunda büyük yanlışları içinde barındırıyor. 12 yıl dil eğitimi almış bir birey başka bir dilde adını zor telaffuz edebiliyor. Dil eğitiminin doğal bir süreç olduğunu unutmuş durumdayız. Dolayısıyla öğrenmekte ve öğretmekte zorluk çekiyoruz. GaziDil olarak her seviyede konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Bize göre konuşulamayan dil kazanılmış değildir.Bu vizyonla hareket ederek her seviye eğitimlerimizde öğrenilen kalıpların özellikle öğrenci tarafından kullanılarak kazanılabileceğine inanıyoruz. Eğitimlerimiz her bireyin dil öğrenme becerisi değerlendirilerek oluşturulan gruplarla verilir.

Grup eğitimleri kaç öğrenciden oluşuyor?2020-11-01T15:58:29+00:00

Dil eğitimi için en önemli kriterlerden olan sınıf mevcudu, eğitimi alacak kişinin eğitmenle olan iletişimini maksimum düzeyde tutmak için maksimum 6 öğrenciden oluşan gruplarda verilir. Sınıf mevcudunun iki haneli sayılarda olması, eğitmenle olan iletişiminizi çok büyük ölçüde azaltacaktır. Bunu dikkate alarak grup eğitiminin itici gücünden en verimli şekilde yararlanıyoruz.

Deneme eğitimine katılabilir miyim?2020-11-01T13:36:51+00:00

Bütün dil eğitimlerimiz için talep etmeniz durumunda deneme eğitimi oluşturuyoruz. Bunun için iletişim numaralarımız üzerinden bize ulaşarak veya form göndererek talep oluşturabilirsiniz.

Eğitim saatleri ve eğitim tarihleri nedir?2020-10-25T16:14:39+00:00

GaziDil’de grup eğitimi saatleri, gruplara kayıt yaptıran ilk öğrenci tarafından belirlenir. İngilizce dil kursu ve Almanca dil kursu eğitimleri, A1, A2, B1 ve B2 eğitimleri için her ay 2’şer kez açılır. Arapça dil kursu grup dersi eğitimleri ayda 1 kez açılır. Açılacak grup tarihleri ve saatleri konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben konuşmak istiyorum. Dil eğitimleriniz konuşma ağırlıklı mı geçiyor?2020-10-25T16:15:15+00:00

Bize göre konuşulamayan dil öğrenilmiş sayılmaz. Bütün seviyelerde konuşma ağırlıklı dil eğitimi veriyoruz. Kalem ve defter yardımcı birer araç ve bunun bilincindeyiz.

Sertifika sınavlarını kazanma garantisi veriyor musunuz?2020-10-25T16:16:47+00:00

Sertifika sınavlarını kazanmanız için çok yoğun programlar uyguluyoruz. Eğer öğrenci başarısız olursa, aynı eğitimi ücretsiz veriyoruz. Kurumda yapılan deneme sınavlarıyla sertifika sınavlarından geçer not alıp alamayacağınızı öngörebiliyoruz.

Eğitimleriniz kaç yaşında başlıyor?2020-10-25T16:20:15+00:00

Bütün dil eğitimlerinde eğitimlerimizin başlangıç yaşı 7′ dir. Herhangi bir üst sınır yoktur. 7 yaş altı eğitimlerimiz birebir eğitim şeklinde verilir.

Öğrenci Görüşleri

Selam arkadaşlar kurs denince Gazidil diyorum çünkü ilk sınavda geçtim . Hocalardan Savaş hocamızın emeklerine sağlık o kadar ilgili o kadar insan canlısı ki her şey için teşekkür ediyorum. Gazidil Dil kursu Gaziantep’in en iyisi!

ŞENAY KILINÇ
Kesinlikle çok ilgili bir kurs. Özellikle hocaları size tamamen Almancayı sevdiriyorlar. Teşekkür ederim ilginiz için.
GÜLSENA SAVAŞ

Muhammed hocaya sonsuz güvenebilirsiniz İngilizce konusunda gerçekten çok çok iyi bir eğitmen.

SILA SAVCI

Size yaklaşımları diğer dil kurslarında bulamayacağınız ölçüde samimi ve içten. Günlük yaşantımızda öğreneceğiniz dil ile alakalı ihtiyacınız olan her şeyin dışında mesleki terimlerde de tam anlamıyla ‘master’ lar.

VAHAP BAYLAS
Görüşünü Bildir